Rozpoznawalna marka jest podstawą do tego, aby zyskać przewagę nad konkurencją. Pamiętajmy, że istnieje wiele sposobów na to, aby zwiększyć popularność naszej witryny. Nie potrzebujemy do tego dużej ilości środków finansowych. Promować możemy się samodzielnie – z pewnością dzięki temu zaoszczędzimy sporą ilość gotówki. Nie zapomnijmy o katalogach branżowych, które pozwolą nam ograniczyć czynności związane z linkowaniem witryny. Odnośniki będą wyświetlać się w sposób naturalny.

Artykuły sponsorowane
Z pewnością każdy z nas zna serwisy związane np. z branżą budowlaną, czy też kosmetyczną. Warto wiedzieć, że portali tego typu funkcjonuje w sieci tysiące. Zamieszczane artykuły sponsorowane nawiązują swoją tematyką to charakteru naszej działalności. Dyskretnie promują one naszą markę, co zwiększa szansę na wzrost odsłon naszej strony. To wartościowe linki, które mogą zamienić się w zysk. Taka reklama firmy w internecie opłaca się najbardziej.

Mailing
Decydując się na promocję firmy poprzez pocztę e-mail powinniśmy pamiętać o konieczności zbudowania własnej bazy adresowej. Teoretycznie listę maili możemy zakupić lub wynająć od firm zewnętrznych, jednak nigdy nie będzie ona tak wartościowa, jak ta stworzona samodzielnie.

Twoja ocena: oceń teraz
Aktualna ocena: 0 - 0 głosów